Kõige soodsamad ja parimad laenupakkumised

Estimated read time 12 min read

Laenuvõrdleja on objektiivne võrdlusportaal, mis võrdleb laenupakkumisi regulaarselt ning pakub põhjalikku turu-uuringut. Eesti tarbimislaenude intressid on Euroala riikide kõrgemate seas. Finantsinspektsiooni andmetel tegutseb Eesti turul 56 krediidiandjat ning 20 krediidivahendajat. Laenuvõrdleja abil saab säästa sadu eurosid intressidelt.

Põhijäreldused:

 • Parimad laenupakkumised aitavad säästa raha intressidelt
 • Eesti tarbimislaenude intressid on kõrgemad kui teistes Euroala riikides
 • Laenuvõrdleja pakub objektiivset võrdlust ja põhjalikke turu-uuringuid

Kuidas võrrelda laenupakkumisi?

Laenuvõrdlejal on oluline roll laenuvõtjatele parimate laenupakkumiste leidmisel. Kuid kuidas täpselt võrrelda laenupakkumisi ja teha teadlik otsus oma finantsolukorraga arvestades? Siin on mõned olulised sammud, mida võtta.

Kogu vajalik teave

Esimeseks sammuks on koguda ja võrrelda kogu vajalikku teavet erinevate laenuandjate kohta. Vaadake nende intressimäärasid, laenukulukuse määra, laenusumma piiranguid ja laenuperioodi pikkust. Olge tähelepanelik ka laenutingimuste, lepingutasude ja muude kulude suhtes. Võrdlege kõiki neid tegureid, et saada ülevaade erinevate laenupakkumiste eelistest ja puudustest.

Kasutage võrdlusportaale

Võrdlusportaalid nagu Laenuvõrdleja saavad teile suureks abiks olla, kui soovite võrrelda laenupakkumisi mitmete laenuandjate vahel. Need portaalis pakuvad objektiivset teavet erinevate laenutoodete kohta ning võimaldavad teil lihtsalt ja kiiresti võrrelda erinevaid pakkumisi. Kasutage võrdlusportaale, et teha teadlik valik.

“Õnnelik laenuvõtja on see, kes on teinud piisavalt uurimistööd ja võrdlenud erinevaid laenupakkumisi enne otsuse tegemist.”

Arvestage oma finantsolukorda

Viimane, kuid mitte vähem tähtis samm on arvestada oma isikliku finantsolukorraga. Enne otsuse tegemist mõelge hoolikalt, kui palju laenu saate endale lubada. Sisestage oma sissetuleku ja väljamineku andmed ning koostage eelarve, et näha, kuidas uus laen teie finantsseisundit mõjutab. Olge realistlik ja veenduge, et suudate laenumakseid õigeaegselt tasuda.

Intressimäär Laenukulukuse määr Laenusumma piirangud Laenuperiood Lepingutasu
Laenuandja A 10% 15% 1000-5000€ 12-36 kuud 50€
Laenuandja B 12% 18% 500-3000€ 6-24 kuud 0€
Laenuandja C 8% 10% 2000-10000€ 24-60 kuud 100€

Kokkuvõttes on võrdlus oluline samm, kui olete huvitatud laenu võtmisest. Võrrelge laenuandjate pakkumisi, arvestage oma finantsolukorda ja tehke teadlik valik, mis sobib teie vajadustele kõige paremini.

Parimad laenupakkumised internetist

Raha24, Placet Group, Credit24, Monefit ja Ferratum on internetis kõige populaarsemad laenuandjad. Need ettevõtted pakuvad mitmesuguseid laenutooteid, sealhulgas kiirlaene ja tagatiseta laene. Siin on näide parimatest laenupakkumistest:

Laenuandja Intressimäär
Raha24 13,57%
Placet Group 16,82%
Credit24 20,45%
Monefit 27,63%
Ferratum 34,54%

Need laenuandjad pakuvad konkurentsivõimelisi intressimäärasid ning võimalust taotleda laenu mugavalt ja kiiresti internetis. Samuti on tagatiseta laenudel ja kiirlaenudel tavaliselt lihtne taotlusprotsess ning laenud saab kätte mõne minutiga.

Enne laenu võtmist on oluline tutvuda iga laenuandja tingimustega ning veenduda, et laenupakkumine sobib teie vajadustega. Samuti on soovitatav hinnata oma tagasimaksevõimet ja veenduda, et suudate laenu õigeaegselt tagasi maksta.

Parimad laenupakkumised internetist – võrdlustabel

Laenuandja Intressimäär Minimaalne laenusumma Maksimaalne laenusumma Laenuperiood
Raha24 13,57% 500€ 10 000€ 6-60 kuud
Placet Group 16,82% 100€ 10 000€ 3-60 kuud
Credit24 20,45% 50€ 4000€ 3-60 kuud
Monefit 27,63% 100€ 10 000€ 3-60 kuud
Ferratum 34,54% 50€ 1000€ 3-60 kuud

See võrdlustabel aitab teil saada ülevaadet parimatest laenupakkumistest internetis. Oluline on võrrelda laenuandjate tingimusi ning valida sobivaim lahendus vastavalt oma finantsvõimekusele ja vajadustele.

Krediidikonto paindlikud tagasimaksevõimalused

Krediidikonto on finantstootena üha populaarsemaks muutumas, kuna see pakub klientidele mugavaid ja paindlikke tagasimaksevõimalusi. Erinevad laenuandjad, nagu Credit24, pakuvad krediidikonto teenust, kus klient saab ise valida tagasimakse summa vastavalt oma võimalustele.

Krediidikonto puhul on tegemist laenuvõimalusega, kus kliendile eraldatakse kindel krediitlimiit. Klient saab selle limiidi piires vajadusel raha kasutada ning tagastada võetud summa hiljem osade kaupa. Tagasimaksed võivad toimuda vastavalt kokkuleppele kas igakuiste või vahetult järgnevate sissetulekute arvelt.

Antud tagasimakseviis võimaldab klientidel paremini planeerida oma finantse ja hoida kontrolli oma kulutuste üle. Krediidikonto sobib nii ootamatute kulutuste katmiseks kui ka pikaajalisemateks projektideks, kus on vaja kasutada raha järk-järgult ning vastavalt vajadustele.

Krediidikonto eelised:

 • Paindlikud tagasimaksevõimalused vastavalt kliendi võimalustele;
 • Ligipääs rahale just siis, kui seda vajatakse;
 • Piiramatu kasutamise võimalus krediitlimiidi piires;
 • Lihtne ja kiire taotlusprotsess;
 • Tasuta konto avamine ja haldamine.

Krediidikonto on hea võimalus neile, kes soovivad finantsilist paindlikkust ning täiendavat rahalist kindlustunnet. Enne krediidikonto avamist tasub siiski hoolikalt tutvuda tingimustega ning veenduda oma võimekuses tagastada kasutatud summa õigeaegselt.

Krediidikonto pakkuja Krediitlimiit Kuutasu Intressimäär
Credit24 500€-4000€ Alates 0€ Alates 9,9%
Coop Pank 300€-5000€ Alates 0€ Alates 12,9%
Inbank 500€-5000€ Alates 0€ Alates 13,9%

Krediidikonto võimaldab klientidel paindlikult kasutada raha vastavalt oma vajadustele ning tagastada summa sobival ajal. See on mugav valik, mis pakub finantsilist vabadust ja kontrolli oma kulutuste üle.

Laenu kiire väljamakse võimalused

Kui vajate kiiret rahalist abi, võib kiirlaen olla ideaalne lahendus. Kiirlaenude pakkujad nagu Monefit ja Ferratum pakuvad võimalust saada raha oma pangakontole vaid mõne minutiga. See tähendab, et saate kiirelt ja mugavalt lahendada ootamatu rahalise hädaolukorra.

Kiirlaenude väljamakse kiirus on võimalik tänu kiiretele tööprotsessidele ja automaatsele laenutaotluse hindamisele. Mõne minuti jooksul saate teada, kas olete saanud laenu heakskiidu või mitte. Kui laenutaotlus on heaks kiidetud, kantakse raha teie pangakontole koheselt. See kiire protsess tagab, et saate oma rahalisi vajadusi kiiresti ja tõhusalt rahuldada.

On oluline meeles pidada, et kiirlaenude intressimäärad võivad olla kõrgemad kui traditsioonilistel laenudel. Seetõttu on soovitatav kaaluda kiirlaenu võtmist hoolikalt ning veenduda, et olete võimeline laenu tagasi maksma vastavalt kokkulepitud tingimustele. Enne laenulepingu sõlmimist tutvuge alati hoolikalt laenutingimustega ja veenduge, et mõistate kõiki laenuga seotud kulusid ja tingimusi.

Laenu kiire väljamakse eelised:

 • Kiire ja mugav lahendus ootamatute rahaliste hädaolukordade korral
 • Saad raha oma pangakontole vaid mõne minutiga
 • Ei vaja pikaajalist protsessi ega keerulist dokumentatsiooni
 • Automatiseeritud laenutaotluse hindamine tagab kiire otsuse
 • Saate rahuldada oma rahalisi vajadusi kiiresti ja tõhusalt

Laenukalkulaatori tabel:

Laenuandja Minimaalne laenusumma (€) Maksimaalne laenusumma (€) Intressimäär (%) Laenuperiood (kuud)
Monefit 500 10 000 15-35 3-60
Ferratum 50 1000 21-28 30

Krediidikonto paindlikud tagasimaksevõimalused

Krediidikonto on finantstoode, mis pakub paindlikke tagasimaksevõimalusi. See võimaldab laenuvõtjal ise valida tagasimakse summa vastavalt oma võimalustele. Erinevad laenuandjad, nagu Credit24, pakuvad krediidikontot, mis sobib suurepäraselt nii ootamatute kulutuste katmiseks kui ka igapäevaste vajaduste rahuldamiseks.

Krediidikonto eeliseks on see, et sul on alati raha olemas ilma, et peaksid uuesti taotlema laenu. Konto avamine on lihtne ning tagasimaksete suurus sõltub sinu kasutatud krediidilimiidist. Iga kuu maksad tagasi vaid osa kasutatud summast ja intressidest, säilitades samal ajal võimaluse kasutada kontol olevat krediidi jääki. Tagasimakseid saad teha igakuiste minimaalsete maksetena või suurendada summat vastavalt võimalustele.

Krediidikonto pakub mugavust, kuna saad vajaduse korral raha välja võtta 24/7 ning tavaliselt jõuab see pangakontole mõne minutiga. Lisaks võib sellel olla ka paindlik intressimäär, mis sõltub kasutatud summast ja tagasimaksete ajast. Krediidikonto on suurepärane võimalus neile, kes soovivad finantsilist vabadust ning paindlikkust tagasimaksete osas.

Krediidikonto peamised eelised:

 • Paindlikud tagasimaksevõimalused vastavalt oma võimalustele
 • Võimalus kasutada krediiti ilma uuesti taotlemata
 • Lihtne konto avamine ja raha väljavõtmine
 • Mugav intressimäär, mis sõltub kasutatud summast ja tagasimaksete ajast
Krediidikonto pakkuja Minimaalne krediidilimiit Maksimaalne krediidilimiit Intressimäär
Credit24 100€ 3000€ alates 18%
Laen.ee 50€ 4000€ alates 19%
Bigbank 100€ 5000€ alates 16%

“Krediidikonto on suurepärane võimalus tagada endale vajalik rahaline vabadus ja paindlikkus, võimaldades sul valida sobivaimad tagasimaksevõimalused vastavalt enda võimalustele.” – Finantsekspert

Parimate laenupakkumiste eelised

Parimate laenuvõimaluste valimisel saate nautida mitmeid eeliseid. Parem intressimäär aitab teil säästa raha pikaajalises perspektiivis. Lisaks madalamatele intressimääradele võivad laenuandjad pakkuda ka lepingutasu ja väljastustasu puudumist, mis vähendab laenuga seotud kulutusi.

Peale majanduslike eeliste aitavad parimad laenupakkumised teid ka praktilisel tasandil. Näiteks võite leida laenud, mille väljamakse toimub kiirelt ja lihtsalt, võimaldades teil raha pangakontole saada vaid mõne minutiga. Samuti võivad laenuandjad pakkuda paindlikke tagasimaksevõimalusi, mis vastavad teie individuaalsetele vajadustele ja võimalustele.

Seega, valides parimad laenupakkumised, on teil võimalik saavutada mitmeid eeliseid, sealhulgas säästa raha, saada kiireid pangakontole väljamakseid ning nautida paindlikke tagasimaksevõimalusi. Oluline on hoolikalt kaaluda erinevaid pakkumisi ning valida laen, mis sobib teie finantsolukorraga ja tagab teile maksimaalse kasu.

Parimate laenupakkumiste eelised:
Madalam intressimäär
Lepingutasu ja väljastustasu puudumine
Kiired väljamaksed
Paindlikud tagasimaksevõimalused

Erinevad laenutüübid

Laenuturul on mitmeid erinevaid laenutüüpe, mis sobivad erinevate vajaduste ja olukordade jaoks. Igale laenutüübile on iseloomulikud erinevad omadused, intressimäärad ja tingimused. Siin on mõned populaarsed laenutüübid, mida saab Eestis taotleda:

Hüpoteeklaen

Hüpoteeklaen on kinnisvara tagatisel väljastatav laen, kus kinnisvara toimib laenu tagatiseks. See on tavaliselt suurem summa ja pikema laenuperioodiga laen, mida kasutatakse sageli kinnisvara ostmiseks või renoveerimiseks. Hüpoteeklaenude intressimäärad võivad sõltuda laenu suurusest ja tagatise väärtusest.

Ärilaen

Ärilaen on mõeldud ettevõtetele, kes vajavad rahastamist äritegevuseks, investeeringuteks või laienemiseks. Sõltuvalt laenuandjast võib ärilaenu taotlemiseks olla vajalik äriplaan ja finantsdokumendid. Ärilaenude intressimäärad ja tagasimaksetingimused võivad erineda sõltuvalt laenuandjast ja ettevõtte finantsseisust.

Remondilaen

Remondilaen on mõeldud kodu remontimiseks või renoveerimiseks. See võib hõlmata kodu väiksemaid parandusi või suuremat ümberehitust. Remondilaenude intressimäärad ja tingimused võivad sõltuda laenusummast ja tagasimakseperioodist.

Siin on veel mõned teised laenutüübid, mis on Eestis levinud:

 • Kodulaen – mõeldud kinnisvara ostmiseks
 • Väikelaen – väiksem summa lühemaks perioodiks
 • Autolaen – auto ostmiseks või liisimiseks
 • Tarbimislaen – üldine laen igapäevasteks vajadusteks
 • Õppelaen – hariduse rahastamiseks
 • Kiirlaen – väiksem summa ja lühem laenuperiood

Igal laenutüübil on oma eelised ja tingimused ning oluline on tutvuda nende erinevustega, enne kui otsustate taotleda laenu. Hoolikas kaalumine ja võrdlemine aitavad leida sobiva laenutüübi vastavalt teie vajadustele ja finantsolukorrale.

Laenutüüp Intressimäär Laenusumma Laenuperiood
Hüpoteeklaen Alates 2% 10 000€ – 500 000€ Kuni 30 aastat
Ärilaen Alates 3% 10 000€ – 1 000 000€ Kuni 10 aastat
Remondilaen Alates 5% 1 000€ – 50 000€ Kuni 5 aastat

Laenu intress ja kulud

Enne laenu võtmist on oluline põhjalikult mõista laenu intressimäära ja sellega seotud kulude mõju sinu eelarvele. Laenu intress on protsentuaalne summa, mida laenuandja võtab laenatud summa kasutamise eest. Intressimäär võib varieeruda sõltuvalt laenuandjast, laenutüübist ja sinu finantsolukorrast.

Laenu intressimäär on vaid üks osa laenuga kaasnevatest kuludest. Lisaks intressile võivad laenu kulude hulka kuuluda erinevad teenustasud, näiteks lepingutasu, väljastustasu või haldustasu. Oluline on hinnata kõiki neid kulusid enne laenu võtmist, et saada täpne ülevaade laenu kogukuludest.

Laenamisele eelnevalt on oluline koostada eelarve, et arvutada välja, kui palju saad endale lubada laenumakseteks. Eelarve koostamine aitab sul mõista oma sissetulekuid ja väljaminekuid ning tagada, et sa suudad laenumakseid korrektselt tasuda. Seeläbi väheneb risk maksehäirete tekkeks ja tagatakse laenu tagasimaksete õigeaegsus.

Laenuandja Intressimäär Lepingutasu
Laenuandja A 12% 50€
Laenuandja B 15% 30€
Laenuandja C 10% 0€

Ülaltoodud tabelis on näidatud kolme erineva laenuandja intressimäärad ja lepingutasud. Nagu näha, võivad laenupakkujad erineda oma tingimuste poolest, seega on oluline teha hoolikas võrdlus enne otsuse tegemist. Samuti tuleks arvesse võtta oma eelarvet ja võimekust tasuda laenu tagasi vastavalt valitud laenuvõimalustele.

Laenuvõrdlusportaalid, nagu Laenuvõrdleja, on parimad vahendid parimate laenupakkumiste leidmiseks. Enne laenu võtmist on oluline jälgida oma finantsolukorda ja veenduda, et saate laenumakseid regulaarselt tasuda. Maksehäire korral on soovitatav võtta kiiresti meetmeid, et vältida võimalikke probleeme.

Enne laenu võtmist tasub hoolikalt kaaluda riske ja eeliseid. Laenuvõrdlusportaalide abiga saate võrrelda erinevaid laenupakkumisi ja valida sobivaim ja soodsaim laen vastavalt oma vajadustele ja võimalustele.

Kui olete huvitatud laenamisest, on soovitatav konsulteerida finantsnõustajaga. Nad saavad aidata teil mõista laenulepingu tingimusi ja veenduda, et olete teadlik kõigist laenu intressidest ja kuludest. Samuti on oluline koostada eelarve, et jälgida oma sissetulekuid ja väljaminekuid ning tagada õigeaegsed laenumaksed.

Ärge unustage, et finantsolukorra hoolikas jälgimine aitab tagada sujuva laenu tagasimaksmise ja vältida võimalikke makseraskusi. Olge vastutustundlik laenaja ja veenduge, et valite oma vajadustele sobiva laenupakkumise.

KKK

Kuidas võrrelda laenupakkumisi?

Laenuvõrdleja võimaldab võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi, lähtudes mitte ainult intressimäärast, vaid ka krediidi kulukuse määrast. Saate valida sobivaima ja soodsaima laenu.

Millised on parimad laenupakkumised internetist?

Raha24, Placet Group, Credit24, Monefit ja Ferratum on internetis kõige populaarsemad laenuandjad. Nende pakkumiste intressimäärad jäävad vahemikku 13,57% – 34,54%. Pakutakse erinevaid laenutooteid, sh kiirlaene ja tagatiseta laene.

Kuidas refinantseerida oma laen?

Laen.ee pakub soodsat refinantseerimislaenu, kus lepingutasu on 0€ ja intressimäär 0%. Laenusumma vahemik on 200-7500€ ning laenuperiood kuni 6 kuud. Refinantseerimislaenu abil saate vabaneda kallistest tarbimislaenudest või järelmaksudest.

Kui kiirelt saan raha pangakontole?

Kiirlaenud nagu Monefit ja Ferratum võimaldavad raha kanda pangakontole mõne minutiga. Need laenuandjad on tuntud kiire teeninduse poolest ning tagavad kiire finantseerimise vajaduse korral.

Millised on krediidikonto tagasimaksevõimalused?

Erinevad laenuandjad nagu Credit24 pakuvad krediidikontot, kus klient saab ise valida tagasimakse summa vastavalt oma võimalustele. See pakub mugavaid ja paindlikke tagasimaksevõimalusi.

Millised on parimate laenupakkumiste eelised?

Parimate laenupakkumiste valimisel saate saavutada mitmeid eeliseid, sealhulgas madalamad intressimäärad, lepingutasu ja väljastustasu puudumine. Samuti saate võrrelda erinevaid pakkumisi ja valida sobivaima ja soodsaima laenu.

Millised on erinevad laenutüübid?

Laenuturul on mitmeid erinevaid laenutüüpe vastavalt erinevatele vajadustele ja olukordadele. Näiteks hüpoteeklaen, ärilaen, remondilaen, kodulaen, väikelaen, autolaen, tarbimislaen, õppelaen ja kiirlaen. Iga laenutüüp sobib erinevateks otstarveteks ja neil võivad olla erinevad intressimäärad ja tingimused.

Mida peaksin teadma laenu intressist ja kuludest?

Enne laenu võtmist on oluline tutvuda laenu intressimäära ja kuludega. Olge hoolikalt uurida laenutingimusi ja veenduge oma laenuvõimekuses. Eelarve koostamine aitab jälgida sissetulekuid ja väljaminekuid ning tagada õigeaegsed laenumaksed.

Kuidas leida parimad laenupakkumised?

Laenuvõrdlusportaalid nagu Laenuvõrdleja on kõige paremad abimehed parimate laenupakkumiste leidmisel. Oluline on jälgida oma finantsolukorda ning vajadusel võtta meetmeid maksehäire korral. Enne laenu võtmist tasub hoolikalt kaaluda riske ja eeliseid ning soovitavalt konsulteerida finantsnõustajaga.

Kaido https://tervisekaitse.ee

Minu blogi rõhutab rahaasjade praktilist poolt, alates säästmise nippidest kuni investeerimise põhitõdedeni. Minu missioon on demüstifitseerida keerulised finantskontseptsioonid ja teha need kättesaadavaks kõigile. Tänu aastatepikkusele kogemusele soovin juhtida inimesi parema ja turvalisema majandusliku tuleviku poole.

You May Also Like

More From Author